SEPTONA 60+60 Памукчиња за лице, 120 парчиња

SEPTONA 60+60 Памукчиња за лице, 120 парчиња
118,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014115C
favorite_border

Опис на производот

  • 100% Памук
  • Хипоалергено и дерматолошки тестирано

Пакување: 120 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се