NUTRISSLIM Органска моринга во прав 250 г

NUTRISSLIM Органска моринга во прав 250 г
619,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037454C
favorite_border

Опис на производот

  • Додаток на исхрана
  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Без глутен

Морингата (Moringa oleifera) во прав може да се користи на различни начини: да се додаде во шејкови, да се посипе на супи и салати, да се користи како згуснувач за супи и сосови или едноставно за посипување за декорација на подготвени јадења, месо и манџи, пред нивно сервирање.

Нето-тежина: 250 г

Содржина

Препорачана дневна количина: 1-2 лажички (2 г) на ден се додава во здрави пијалаци, смути, супи, салати.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се