CORINE DE FARME Disney Cars Тоалетна вода 50 мл

CORINE DE FARME Disney Cars Тоалетна вода 50 мл
396,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023674C
favorite_border

Опис на производот

Тоалетна вода со нота на цитрус и билки.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем, лимонен, бензофенон-1, ПЕГ-40 хидрогенизирано  рицинусово масло, линалол, цитрал.

Производот не е наменет за деца под 36 месеци.

Предупредување: производот е запалив.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се