MUSTELA Cold Нежен заштитен сапун, 100 г

MUSTELA Cold Нежен заштитен сапун, 100 г
312,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048177C
favorite_border

Опис на производот

  • Нежен сапун со Cold крем за сува кожа
  • Нутри-протективна формулација

Нежно и ефикасно ја штити и хидрира кожата на лицето и телото. Го неутрализира исушувачкиот ефект на тврдата вода. Содржи комплекс на патентирани хранливи состојки. Avocado Perseose помага во зачувување на бариерата на кожата, комплексот на церамиди + Cold крем ja негува и зајакнува природната заштитна бариера на кожата.

Многу добра подносливост од раѓање. Хипоалергено и клинички тестирано. Клинички докажана ефикасност.

Пакување: тврд сапун, 100 г

Содржина

Употреба: насапунете ја кожата на лицето и телото, добро измијте.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се