SATTWA Дневен крем со колаген (30+) 55 мл

SATTWA Дневен крем со колаген (30+) 55 мл
417,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010176C
favorite_border

Опис на производот

Наменет e за секојдневна нега и заштита на кожата во текот на денот.

Содржи колаген и Д-пантенол кои и ја надоместуваат изгубената влажност на кожата во текот на денот и ѝ го враќаат нејзиниот свеж изглед. Колагенот е протеин кој има многу значајна функција за кожата. Тој формира мрежа од фибрински влакна кои ја даваат рамката, односно структурата на кожата. Со користење производи кои содржат колаген и помагаме на кожата да ја надомести изгубената влажност и обезбедуваме врaќање на најзиниот свеж изглед.

Производот е дерматолошки тестиран.

Пакување: 55 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се