VIOLETA We Care Cotton Хигиенски влошки, нормал, 20 парчиња

VIOLETA We Care Cotton Хигиенски влошки, нормал, 20 парчиња
177,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
032145C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

VIOLETA  We Care Cotton Normal хигиенски влошки

Хигиенски влошки анатомски обликувани со супер впивливо јадро за максимална заштита од протекување

Пакување: 20 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се