NIVEA Creме Soft Гел за туширање 500 мл

NIVEA Creме Soft Гел за туширање 500 мл
339,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003675C
favorite_border

Опис на производот

  • Удобен крем за туширање со кадифена мека пена за прекрасно разгалена и навлажнета кожа по првото туширање
  • Луксузниот хидратантен лосион за чистење на Nivea е збогатен со бадемово масло, за да ја негува кожата и да ја остави да се чувствува мека и хидрирана

Пакување: 500 мл

Содржина

Начин на употреба: Нанесете гел за туширање на влажна кожа и масирајте пред да ја исплакнете, за вашата кожа да изгледа значително мазна.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се