PHARMAVITAL Коњски балсам, 500 мл

PHARMAVITAL Коњски балсам, 500 мл
219,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014878C
favorite_border

Опис на производот

Pferdebalsam - Коњски балсам

Со билни екстракти на ментол, камфор, камилица, алое вера, арника, маточина, еукалиптус и рузмарин.

Традиционален хербален балсам чии состојки имаат благопријатно дејство на коските и мускулите.

Се препорачува за:

  • Ублажување на болки од замор, како и реуматски болки
  • Болки настанати како последица од спортување и спортски повреди
  • Отоци, напнатост
  • Истегнување и грчеви на мускулите
  • Лади и дава чувство на релаксација и опуштеност

Пакување: 500 мл

Содржина

Употреба: За интензивна масажа на болни делови на телото.

Мерки на претпазливост: Да не се нанесува на оштетена кожа и отворени рани. По употреба рацете задолжително да се измијат. Да се избегнува контакт со очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се