THE BRIDGE Био напиток од ориз и какао, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од ориз и какао, 1000 мл
159,00 ден.
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030152C
Online only
Акција поради краток рок! Рокот на траење е до 18.07.2024
favorite_border

Опис на производот

  •  Органски напиток од ориз со какао
  •  Органски сертифициран производ
  •  Погодно за вегани
  •  Не содржи глутен

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, ориз од италијанско потекло* (17%), сок од јаболко*, какао во прав со ниска масленост* (1,5%), сончогледово масло*, масло од шафран*, морска сол, згуснувач: карагинан.

*од органско потекло .

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се