GOOD NATURE Планински чај, 20 кесички

GOOD NATURE Планински чај, 20 кесички
87,00 ден.
83,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012913C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Исклучително пријатниот мирис и вкус ви ја обвиткуваат душата со смиреност, а непцата со милина.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се