GOOD NATURE Чај од магдонос 20 кесички

GOOD NATURE Чај од магдонос 20 кесички
55,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010140C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Магдоносот е една од првите билки што раззеленуваат на пролет, па затоа уште одамна го нарекувале „симбол на новиот почеток“. Свежо приготвен чај од магдонос се препорачува наутро за убав почеток на денот.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се