PARODONTAX Classic Паста за заби, 75 мл

PARODONTAX Classic Паста за заби, 75 мл
260,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
000907C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Пародонтакс класик е паста без флуорид која го спречува и го превенира крварењето на непцата.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се