CAREFREE Duo effect Гел за интимна хигиена 200 мл

CAREFREE Duo effect Гел за интимна хигиена 200 мл
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009452C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Блага формула без сапун што не ја нарушува природната ph - вредност на интимната зона
  • Само за надворешна употреба
  • Мешавина од зелен чај и алое вера од природно потекло, со двојно дејство

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се