ME&SHE Пребиотик гел-крем за интимна нега, 50 мл

Me&She Yogurt Prebiotic Intimate Gel Cream intimen gel krem, jogurt, prebiotik
ME&SHE Пребиотик гел-крем за интимна нега, 50 мл
679,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055399C
favorite_border

Опис на производот

Me&She Yogurt Prebiotic Intimate Gel Cream - Пребиотик гел-крем за интимна нега.

  • Не содржи хемиски активни материи
  • Благ пребиотички гел-крем со јогурт, инулин, алантоин, витамини А и Б и млечна киселина
  • За ревитализација на микробиомот на интимната област
  • Нежно ја смирува иритацијата, чешањето и пецкањето

Пакување: 50 мл.

Содржина

Состав: вода, каприлик/каприк триглицериди, глицерол, С12-15 алкил бензоат, глицерил стеарат, цетеарет 20, цетеарил алкохол, цетил палмитат, токоферол ацетат, инулин, јогурт во прав, цетил алкохол, стеарил алкохол, феноксиетанол, етилхексилглицерин, маслиново масло, алантоин, масло од лушпа на помело.

Начин на употреба: Отворете го капачето, нежно стиснете и по потреба нанесете на интимната област. Не се плакне.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се