ME&SHE Гел-крем за хидратација на интимната област, 50 мл

Me&She Moisturizer Intimate gel cream intimen gel krem
ME&SHE Гел-крем за хидратација на интимната област, 50 мл
679,00 ден.
543,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
055398C
favorite_border

Опис на производот

Me&She Moisturizer Intimate Gel Cream - Гел-крем за хидратација на интимната област

  • Не содржи хемиски активни материи
  • Лесен гел-крем со повеќекратно дејство, кој ја негува, омекнува и хидрира интимната област
  • Содржи хијалуронска киселина, пантенол, витамин Е, масло од соја и шеа путер

Пакување: 50 мл.

Содржина

Состав: вода, глицерол, С12-15 алкил бензоат, каприлик/каприк триглицериди, шеа путер, пантенол, цетеарет 20, токоферол ацетат, глицерил стеарат, цетил алкохол, стеарил алкохол, сквалан, феноксиетанол, цетил палмитат, млечна киселина, масло од соја глицин, масло од дрво на црвен кедар, хијалуронска киселина, етилхексилглицерин.

Начин на употреба: Отворете го капачето, нежно стиснете и по потреба нанесете на интимната област. Не се плакне.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се