ME&SHE Seven Herbs Гел за секојдневна интимна нега, 125 мл

Me&She Seven Herbs Daily Intimate Wash 125 ml gel za sekojdnevna intimna nega
ME&SHE Seven Herbs Гел за секојдневна интимна нега, 125 мл
619,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055397C
favorite_border

Опис на производот

Нежен гел за секојдневна интимна нега, со избалансирана рН-вредност, збогатен со екстракти од 7 билки одбрани поради своите антибактериски, антивирусни и антиинфламаторни својства: папаја, чајно дрво, маточина, рузмарин, сладок корен, жалфија и кантарион.

  • За секојдневна употреба
  • Штити
  • Чисти
  • Освежува
  • Дезодорира 

Пакување: 125 мл.

Содржина

Состав: прочистена вода, динатриум лаурет сулфосукцинат, коко глукозид, глицерол, целолозна гума,
кокамидопропил бетаин, екстракт од маточина, феноксиетанол и етилхексилглицерин, екстракт од
папаја, екстракт од рузмарин, екстракт од лист на жалфија, екстракт од сладок корен, екстракт од
кантарион, масло од лист на чајно дрво, масло од лушпа на помело, млечна киселина.

Начин на употреба: Направете пена и нанесете од гелот на влажна кожа. Темелно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се