HERBA Шампон бреза, 1000 мл

HERBA Шампон бреза, 1000 мл
90,00 ден.
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008254C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Има атстрингентно и антисептично дејство, ја намалува секрецијата на маснотии, па косата поретко се масти. На косата и дава волумен и е подготвена за обликување.

Наменет е за сите типови коса.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се