NESCAFÉ Classic Кафе кеса, 200 г

nescafe classic+Gratis 50g neskafe
NESCAFÉ Classic Кафе кеса, 200 г
346,00 ден.
312,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043166C
favorite_border

Опис на производот

Уживајте во NESCAFE Classic, богат и силен вкус. Започнете го Вашиот утрински ритуал со одличен вкус NESCAFE Classic. Нашите внимателно избрани зрна кафе се експертски испечени за да Ви го обезбедиме нашиот карактеристичен богат вкус и арома кои ги сакате.

Од 2010 год. NESCAFE обезбедува над 220 милиони растенија на кафе на земјоделците за кафе ширум светот, за навремено и квалитетно снабдување со кафе.

Пакување: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се