AFRODITA Шампон со арган за коса и тело, 1000 мл

AFRODITA Шампон со арган за коса и тело, 1000 мл
112,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043038C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Шампон наменет за нега на коса и тело
  • Содржи 100% арганово масло
  • Без силикони

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се