GALENIKA Пантенол 9% пена, 150 мл

GALENIKA Пантенол 9% пена, 150 мл
388,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052107C
favorite_border

Опис на производот

Пантенол пената се препорачува за:

  • Нега и хидратација на кожата
  • Нега на кожата после сончање
  • Регенерација на кожата после депилација/епилација

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: Д-пантенол 9%, алое вера, алантоин, витамин Е.

Употреба: пената лесно се нанесува на телото и погодна е за нега на големи површини на телото. Брзо се впива и не остава траги.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се