VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 2 (3-6 кг), 76 пелени + влажни марамчиња

VIOLETA Double Care Air Dry Пелени за бебиња бр. 2 (3-6 кг), 76 пелени + влажни марамчиња
790,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052253C
favorite_border

Опис на производот

Виолета детски пелени бр. 2 (3-6 кг) + влажни марамчиња

  • 100% природен памук
  • Супер впивливо јадро Air Dry спречува прoтекување и секаков вид иритација и црвенило
  • Флексибилни ленти

Пакување: 76 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се