AQUAFRESH Active White Паста за заби, 125 мл

AQUAFRESH Active White Паста за заби, 125 мл
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051653C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

3 во 1 заштита:

  • Здрави непца
  • Силни заби
  • Свеж здив

Паста за заби со флуорид (1450 ppm).

Средствата за избелување се дизајнирани за да ги отстранат дамките и да ја вратат природната белина на забите, а микро чистењето овозможува Вашите заби да изгледаат чисто и блескаво. Исто така содржи и активни состојки со флуорид кои обезбедуваат свеж здив и чисти и здрави заби.

Пакување: 125 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се