INOPHARM PURE elements Серум за лице со CBD и био маслиново масло, 30 мл

InoPharm Pure Elements Bio Olive Oil + CBD serum za lice so maslinovo maslo i cbd
INOPHARM PURE elements Серум за лице со CBD и био маслиново масло, 30 мл
459,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
056456C
favorite_border

Опис на производот

InoPharm Pure Elements Bio Olive Oil + CBD Серум за лице со CBD и био маслиново масло.

  • За потхранување на кожата 
  • Дерматолошки тестирано
  • Ова масло со богата формула и ефект на тонирање и зацврстување помага во одложување на појавата на фини линии и брчки

Пакување: 30 мл.

Содржина

Состојки: маслиново масло, коко-каприлат, масло од семе на лоза, масло од арган, екстракт од лист на канабис сатива, парфем, токоферол, масло од сончогледово семе, цитрал, линалол, лимонен.

Употреба: Нанесете на лицето и вратот се додека маслото не се апсорбира целосно. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Да не се чува на температури над 25°С. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се

Албански

InoPharm® PURE elements Vaj ulliri BIO + CBD

  • Vaj për të ushqyer lëkurën
  • Testuar nën kontroll dermatologjik
  • Ky vaj me formulë të pasur dhe efekt tonifikues dhe forcues ndihmon në vonimin e shfaqjes së linjave të holla dhe rrudhave

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë derisa vaji të përthithet plotësisht. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni tërësisht me ujë.

Përbërësit: vaj ulliri, koko-kaprilat, vaj i farës së hardhisë së rrushit, vaj argani, ekstrakt i gjetheve të kanabis sativa, parfum, tokoferol, vaj i farës së lulediellit, citral, linalool, limonen. 

Të mos ruhet në temperaturë më të lartë se 25°C.

Paketimi: 30 ml.