LISTERINE Advanced Defence Sensitive Течност за уста, 500 мл

LISTERINE Advanced Defence Sensitive Течност за уста, 500 мл
299,00 ден.
194,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051475C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Течност за уста за чуствителни заби
  • Без алкохол

Пакување: 500 мл

Содржина

Употреба: користете 2 пати дневно, најмалку две недели.

Предупредување: производот не е наменет за деца под 18 години.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се