BEBIVITA Каша ориз, морков и мисиркино месо (5+ месеци), 190 г

BEBIVITA Каша ориз, морков и мисиркино месо (5+ месеци), 190 г
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052280C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 5 месеци
  • Без глутен
  • Без додадени ароми, конзерванси бои и згуснувачи
  • Со ниска содржина на сол
  • Содржи железо
  • Содржи Омега 3 масни киселини

Нето-тежина: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се