CANPOL Ноктарица

Canpol 9_808 baby nail clipper bebeska noktarica noktarka grickalka
CANPOL Ноктарица
210,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040288C
favorite_border

Опис на производот

  • Грицкалка за нокти

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

 

Содржина

Состав: АБС-пластика, челик

Начин на одржување: Одржувајте го производот чист.

Начин на употреба: Грицкалката за нокти со контуирана рачка помага за прецизно сечење на ноктите. За да се минимизира ризикот од повреда на бебето, исечете му ги ноктите додека спие.

Предупредување: Фрлете ја при првите знаци на оштетување. Пред употреба дезинфицирајте со алкохол.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се