DISNEY Mickey Дуо сет од пластично шише и кутија за храна

DISNEY Mickey Дуо сет од пластично шише и кутија за храна
471,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052521C
favorite_border

Опис на производот

  • Шише 500 мл
  • Кутија за храна 1 л
  • BPA free (не содржат Бисфенол А)

Изработени од полипропилен, тритан и силикон.

Не се наменети за деца под 3 години.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се