GUAM Фанго дрен ладна крема, 200 мл

GUAM Фанго дрен ладна крема, 200 мл
1.995,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
046081C
favorite_border

Опис на производот

Интензивен ноќен препарат кој делува во текот на спиењето. Ги дренира вишокот течности од поткожното ткиво. Со својата ексклузивна формула од морска сол, Guam алги, ruscus aculeatus, кофеин и ладен комплекс, придонесува за активно дренирање на водата и интензивно третирање на местата зафатени со целулит.

  • За цело тело
  • Третира целулит
  • Дренира вишок на вода
  • Третира отоци и уморни нозе
  • Препорачлив и во период на бременост и лактација
  • Безбеден за лица со проблематични вени

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: ексклузивна формула од морска сол, Guam алги, ruscus aculeatus, кофеин и ладен комплекс.

Производот содржи голема количина на морска сол. По апликацијата ќе има остаток од бела кора на кожата.

Употреба: нанесете на критичните делови, зглобови и нозе.

Масирајте нежно до целосна апсорпција.

Мислења на потрошувачи

angela_cavkoska
5
Фантастична крема што многу ми помогна да ги намалам отоците на нозете а воедно ми го измазни целулитот.
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се