ESI Нормолип 5, 30 капсули

ESI Нормолип 5, 30 капсули
414,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001387C
favorite_border

Опис на производот

Normolip 5 - Хром, гама оризанол, поликозанол, ферментиран ориз и коензим Q10 – за намалување на холестеролот.

Пакување: 30 капсули

Содржина

Употреба: 1 касула на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се